Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / harmonogram wejść na egzamin ustny WIOSNA 2017
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
801 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Ogłoszenie w sprawie harmonogramu wejść na egzamin ustny w sesji WIOSNA 2017r.

Część ustna egzaminu odbędzie się w dniu 11 czerwca 2017 roku (niedziela) w:

HOTEL SZKOLENIOWY URSYNÓW
ul. ROENTGENA 5
02-781 WARSZAWA
http://www.hotelursynow.pl/

Przy nazwisku każdej zakwalifikowanej do egzaminu ustnego osoby podany jest numer Komisji Egzaminacyjnej, która będzie przeprowadzać egzamin oraz godzina wejścia na egzamin.

Na egzamin ustny uczestnicy będą wchodzić po trzy osoby. Bardzo prosimy przyjść 30 minut przed wyznaczoną godziną w celu zarejestrowania się. Uczestnicy egzaminu powinni posiadać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

SKŁAD KOMISJI EGZAMINACYJNYCH:

Komisja nr 1 w składzie:

Marcin Ziółkowski - przedstawiciel Krajowego Biura (przewodniczący)
Bogusława Bukowska - przedstawicielka Krajowego Biura
Lilianna Woronowicz - przedstawicielka podmiotu szkolącego
Krzysztof Czekaj - przedstawiciel podmiotu szkolącego

Komisja nr 2 w składzie:

Iwona Niewiadomska - przedstawicielka Krajowego Biura (przewodnicząca)
Piotr Jabłoński - przedstawiciel Krajowego Biura
Piotr Adamiak - przedstawiciel podmiotu szkolącego
Kazimierz Jarzębski - przedstawiciel podmiotu szkolącego

HARMONOGRAM WEJŚĆ NA EGZAMIN USTNY W DNIU 11 czerwca 2017 roku:

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

ZAKRES EGZAMINU

PODMIOT

SZKOLĄCY

NR KOMISJI

GODZ.

1

BAREŁKOWSKA-ŻUREK MALWINA

SPECJALISTA

IEIT

2

17.15-17.45

2

BARTODZIEJ IZABELA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

12.00-12.45

3

BLOK ADAM

INSTRUKTOR

PFST

1

12.45-13.30

4

BŁASZCZYK DOROTA

SPECJALISTA

PFST

1

15.15-16.00

5

BORYCZKA DARIUSZ

SPECJALISTA

TRR

1

12.00-12.45

6

BRODZIŃSKA PATRYCJA

SPECJALISTA

IEIT

2

12.45-13.30

7

CHOLEWICKA-NADACHOWSKA ANNA

SPECJALISTA

TRR

1

09.00-09.45

8

CHRUPEK MONIKA

SPECJALISTA

IPZ

1

09.45-10.30

9

CZAJKOWSKI DAMIAN

SPECJALISTA

PTZN

2

16.00-16.45

10

DĘBSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

TRR

1

10.30-11.15

11

DRZYZGA TOMASZ

SPECJALISTA

PFST

1

16.00-16.45

12

DUDZIK-MOCZULSKA BARBARA

SPECJALISTA

IEIT

2

10.30-11.15

13

FALISZEK PATRYCJA

SPECJALISTA

PFST

1

14.30-15.15

14

FAR EWELINA

SPECJALISTA

TRR

1

16.00-16.45

15

FEDYNA KRZYSZTOF

SPECJALISTA

TRR

1

11.15-12.00

16

GIZDER EWELINA

SPECJALISTA

PTZN

2

14.30-15.15

17

GOLUCH BEATA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.00-12.45

18

GRABOWSKA MONIKA

SPECJALISTA

IEIT

2

12.45-13.30

19

IWAN GRZEGORZ

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

15.15-16.00

20

JARKIEWICZ DOROTA

SPECJALISTA

IEIT

2

17.15-17.45

21

JĘDRZEJCZYK GABRIELA

SPECJALISTA

PFST

1

15.15-16.00

22

KRAWCZYK MARTA

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

23

KUKULSKI ARTUR

SPECJALISTA

TRR

1

16.45-17.30

24

LIBERSKA BARBARA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.00-12.45

25

LISOWSKA JOLANTA

SPECJALISTA

PTZN

2

09.45-10.30

26

MAZUREK MAGDALENA

SPECJALISTA

PFST

1

14.30-15.15

27

MIKOŁAJCZAK AGNIESZKA

SPECJALISTA

IEIT

2

16.45-17.15

28

MIZERA JAKUB

SPECJALISTA

PTZN

2

14.30-15.15

29

NOWICKA ALEKSANDRA

SPECJALISTA

PTZN

2

16.00-16.45

30

NOWOTARSKA PAULINA

SPECJALISTA

PTZN

2

10.30-11.15

31

ORBAN LUCYNA

SPECJALISTA

IPZ

2

16.00-16.45

32

OŚLIZLOK ROBERT

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

33

PAJĄCZKOWSKA ANETA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

16.00-16.45

34

PARCIA LUCYNA

SPECJALISTA

PTZN

2

15.15-16.00

35

PISZCZEK WOJCIECH

SPECJALISTA

PTZN

2

14.30-15.15

36

PIWKOWSKA-STADNIK PAULINA

SPECJALISTA

IEIT

2

10.30-11.15

37

POTURAI TARAS

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

12.00-12.45

38

RATKE KRZYSZTOF

SPECJALISTA

IEIT

2

12.45-13.30

39

RYTWIŃSKI RAFAŁ

SPECJALISTA

IEIT

2

09.45-10.30

40

STAROSZCZYK MICHAŁ

SPECJALISTA

TRR

1

11.15-12.00

41

STUŁA ALEKSANDRA

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

42

SZEFFER MARTA

SPECJALISTA

IEIT

2

09.00-09.45

43

ŚLĄCZKA-LEBIEDZIŃSKA ALEKSANDRA

SPECJALISTA

TRR

2

15.15-16.00

44

ŚWIĘCICKI MIŁOSZ

SPECJALISTA

PTZN

2

09.00-09.45

45

TABOR ANNA

SPECJALISTA

IPZ

1

16.45-17.30

46

TOBABEN DAMIAN

SPECJALISTA

PTZN

2

09.45-10.30

47

TRZEBIATOWSKI JAKUB

SPECJALISTA

TRR

1

12.45-13.30

48

TUŁAZA JAN

SPECJALISTA

IPZ

1

14.30-15.15

49

WALCZEWSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

PFST

1

10.30-11.15

50

WIERZCHOWSKA MONIKA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.45-10.30

51

WIŚNIEWSKA MARTA

SPECJALISTA

PFST

1

12.45-13.30

52

WNYKOWSKI ARKADIUSZ

SPECJALISTA

PFST

1

10.30-11.15

53

WODECKA KATARZYNA

SPECJALISTA

PTZN

2

16.45-17.15

54

WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA

SPECJALISTA

PFST

1

09.45-10.30

55

WOŹNIAK MAGDALENA

SPECJALISTA

IPZ

1

09.00-09.45

56

WÓJCIK PAWEŁ

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.00-09.45

57

WÓJCIK SYLWIA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.00-12.45

58

WROŃSKI IRENEUSZ

SPECJALISTA

IPZ

1

11.15-12.00

59

ZABIELAN MAGDALENA

SPECJALISTA

IPZ

1

16.45-17.30

60

ZABOROWSKA GRAŻYNA

SPECJALISTA

PTZN

2

09.00-09.45

61

ZAJĄC ŁĘKAWA EWA

SPECJALISTA

PTZN

2

15.15-16.00

 

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii